Autošampón na mytí vozidel Carlson 500ml

Autošampón na mytí vozidel Carlson 500ml nabízí dokonalé a šetrné umytí vozidla s jednoduchým použitím.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522334442
69,90 Kč 13,98 Kč / 100 ml
Autošampón na mytí vozidel Carlson 500ml

Autošampón Carlson 500ml je speciálně vyvinutý produkt pro vnější očistu vozidla. Jeho složení je navrženo tak, aby zajistilo snadné, dokonalé a šetrné mytí vozidla. S použitím tohoto autošampónu se můžete spolehnout na kvalitní výsledky.

Před použitím je doporučeno ředit autošampón ve správném poměru. Pro každých 5 až 6 litrů teplé vody rozřeďte 3 až 4 uzávěry (50 ml) autošampónu. Tato optimální koncentrace vám zajistí účinné a úsporné použití produktu.

Použití autošampónu Carlson je jednoduché. Přidejte ředěný autošampón do kbelíku s teplou vodou a vytvořte pěnu. S pomocí houbičky nebo měkkého hadříku nanášejte pěnu na povrch vozidla a důkladně ho očistěte. Po opláchnutí vodou získáte čisté a lesklé vozidlo.

Díky svému šetrnému složení je autošampón Carlson vhodný pro různé povrchy vozidla, včetně laku, skla a plastů. Nejenže efektivně odstraňuje nečistoty, jako jsou prach, bláto a stopy po hmyzu, ale také chrání povrch vozidla před poškrábáním a zanechává ochranný film.

S Autošampónem Carlson 500ml získáte jednoduchý a účinný prostředek pro umytí vašeho vozidla s profesionálními výsledky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto - Moto
Hmotnost: 0.5 kg
Objem: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

České provozní kapaliny, oleje a autokosmetika světové kvality