Carlson rozmrazovač zámků 50ml

Carlson rozmrazovač zámků (50ml) - prevence námrazy na zámcích. Účinný proti zamrzání, praktické balení do kapsy. Snadné a rychlé použití.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522334695
36,90 Kč 0,74 Kč / 1 ml
Carlson rozmrazovač zámků 50ml

Carlson rozmrazovač zámků je účinný přípravek určený k boji proti zamrzání zámků. Je dostupný v praktickém balení o objemu 50 ml, které je ideální pro nošení v kapse nebo ve vozidle.

Tento rozmrazovač zámků je navržen tak, aby poskytoval preventivní ochranu před tvorbou námrazy na zámcích. Použití tohoto přípravku je snadné a efektivní. Stačí jej aplikovat na zamrzlé zámky, a to buď pomocí přiloženého aplikátoru nebo jednoduše přímo vstříknout do zámku. Produkt se rychle rozpustí led a umožní snadné otvírání zámků.

Carlson rozmrazovač zámků je spolehlivým pomocníkem v zimním období. Udržuje zámky volné od ledu a snižuje riziko poškození zámku při pokusech o otevření v případě zamrznutí. Může být použit na zámky aut, domů, skříní, padacích dveří a dalších místech, kde dochází k zamrzání.

Díky svému praktickému balení a účinnosti je Carlson rozmrazovač zámků ideálním přípravkem pro všechny, kteří se potýkají se zamrzlými zámky a chtějí zabránit jejich zamrznutí.

Před použitím doporučujeme pečlivě přečíst návod k použití a dodržovat bezpečnostní pokyny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto - Moto
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

České provozní kapaliny, oleje a autokosmetika světové kvality