Čistič autopotahů a čalounění pěnový aktivní 400ml

Čistič autopotahů a čalounění: aktivní pěna, odstraňuje špínu z různých tkanin, nezpůsobuje namáčení. Osvěžuje a čistí interiér vozidla.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522313010
69,90 Kč 17,48 Kč / 100 ml
Čistič autopotahů a čalounění pěnový aktivní 400ml

Čistič autopotahů a čalounění pěnový aktivní 400ml je výrobek navržený pro účinné odstranění nečistot z potahů sedadel, koberců, opěrek, textilních stínítek a dalších textilních povrchů ve vozidle. Je vhodný pro použití na různých druzích tkanin a materiálů.

Tento čistič využívá aktivní pěnu, která je schopná proniknout do vláken a odstranit nečistoty. Jeho pěnová konzistence umožňuje snadnou aplikaci a rozložení přes povrchy. Stačí jej aplikovat na ošetřovanou plochu, nechat jej působit a poté odstranit špínu pomocí čistého hadříku nebo vysavače.

Výhodou tohoto čističe je, že nedochází k nadměrnému namáčení ošetřovaného povrchu, což zabraňuje případným problémům spojeným s vlhkostí. Je bezpečný pro použití na různých tkaninách a nezpůsobuje ztrátu barev nebo poškození materiálů.

Čistič autopotahů a čalounění pěnový aktivní 400ml je praktickým pomocníkem při čištění interiéru vozidla. Při použití dle návodu odstraní nečistoty a zanechá povrchy osvěžené a čisté.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interiér
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 

Velvana a.s. je český výrobce autokosmetiky a průmyslové a spotřební chemie.

Založena byla v roce 1958 a vyrábí kapaliny: