Čistič disků kol - nano 500ml

Čistič disků kol - nano 500ml: Odstraňuje brzdový prach a mastnotu, vytváří ochranný film. Snadné čištění a dlouhodobá ochrana disků na kolech.

 
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 8591522312341
89,90 Kč 17,98 Kč / 100 ml
Čistič disků kol - nano 500ml

Čistič disků kol - nano 500ml je výkonný čistič určený pro čištění disků z oceli a lehkých slitin na kolech. Obsahuje aktivní přísadu, která účinně rozpouští brzdový prach, olej a mastnotu, čímž přispívá k důkladnému a efektivnímu čištění.

Jednou z hlavních vlastností tohoto čističe je jeho schopnost vytvořit na povrchu disků ochranný film. Tento film slouží k ochraně disků před opětovným znečištěním, což znamená, že disky budou déle vypadat čistě a bude se snáze udržovat jejich stav. Ochranný film také usnadňuje budoucí čištění, protože přilnavost nečistot na povrch disku je snížena.

Čistič disků kol - nano je k dispozici ve velikosti 500 ml a je navržen tak, aby splňoval vysoké standardy čištění disků na kolech. Jeho formulace je speciálně vyvinutá pro účinné odstranění brzdového prachu, oleje a mastnoty, které jsou běžně přítomny na discích po jízdě.

Použití tohoto čističe je snadné. Stačí ho rovnoměrně nastříkat na povrch disků, nechat jej působit a poté důkladně opláchnout vodou. Doporučuje se použít kartáč nebo houbu pro lepší čistící účinek. Po čištění je možné pozorovat zlepšenou estetiku disků a jejich ochranný film.

Čistič disků kol - nano 500ml je tedy ideálním produktem pro efektivní čištění disků na kolech, poskytující dlouhodobou ochranu a usnadňující údržbu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Exteriér
Hmotnost: 0.5 kg
Objem: 500 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 

Velvana a.s. je český výrobce autokosmetiky a průmyslové a spotřební chemie.

Založena byla v roce 1958 a vyrábí kapaliny: