Čistič palubní desky 600ml - Cool fresh

Čistič palubní desky Cool fresh - čistí, ošetřuje a chrání plast, koženku a vinyl v interiéru vozidla. Poskytuje lesklý, antistatický povrch, oživuje barvy, odhání vodu a zabraňuje tvrdnutí plastů. Skvělý pomocník při údržbě vozidla.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 8591522313522
89,90 Kč 14,98 Kč / 100 ml
Čistič palubní desky 600ml - Cool fresh

Čistič palubní desky Cool fresh je vysoce účinný přípravek určený k čištění a ošetření všech částí z plastu, koženky a vinylu v interiéru vozidla. Tento čistič je navržen tak, aby poskytoval vynikající výsledky a zároveň chránil a oživoval povrchy.

Díky speciálnímu efektu aktivní pěny tento čistič snadno odstraňuje nečistoty, prach a mastnotu ze všech druhů povrchů, aniž by je poškodil. Při použití zanechává povrchy lesklé, čisté a antistatické, což znamená, že se na nich nebudou snadno usazovat prach a nečistoty.

Další výhodou tohoto čističe je jeho schopnost oživit barvy povrchů z plastu, koženky a vinylu. Po použití budou tyto povrchy vypadat svěže a nově.

Čistič palubní desky Cool fresh je také vybaven vodoodpudivými vlastnostmi, což znamená, že pomáhá odpuzovat vodu a chrání povrchy před jejím pronikáním. Tím se snižuje riziko poškození povrchů v důsledku vody.

Důležitou vlastností tohoto přípravku je také jeho schopnost bránit tvrdnutí plastů. Pravidelným používáním čističe palubní desky Cool fresh se plastové části interiéru vozidla udržují pružné a odolné vůči procesu stárnutí.

Čistič palubní desky Cool fresh je ideální volbou pro ty, kteří chtějí udržovat interiér svého vozidla v čistotě, oživit jeho vzhled a chránit povrchy před poškozením. Jeho snadné použití a vynikající výsledky dělají z tohoto přípravku skvělého pomocníka při údržbě vozidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interiér
Hmotnost: 0.6 kg
vůně: Cool Fresh
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 

Velvana a.s. je český výrobce autokosmetiky a průmyslové a spotřební chemie.

Založena byla v roce 1958 a vyrábí kapaliny: