Čistič palubní desky 600ml - sport

Čistič palubní desky 600ml - sport: Čistí a ošetřuje plast, kůži a vinyl v interiéru vozidla. Lesklý, antistatický povrch, oživení barev, odpudivost vody, ochrana před tvrdnutím plastů.

 
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 8591522313539
89,90 Kč 14,98 Kč / 100 ml
Čistič palubní desky 600ml - sport

Čistič palubní desky 600ml - sport je vysoce účinný přípravek, který je speciálně navržený pro čištění a ošetření různých materiálů v interiéru vozidla, jako jsou plast, kůže, koženka a vinyl. S tímto čističem můžete snadno odstranit nečistoty, prach, mastnotu a stopy od prstů z palubní desky a dalších plastových částí.

Při použití tohoto přípravku se povrchy nejenom vyčistí, ale také se jim vrátí jejich původní lesk a barva. Čistič palubní desky navíc působí jako antistatická ochrana, která pomáhá omezit přilnavost prachu a nečistot. To znamená, že povrchy budou méně náchylné k rychlému znečištění.

Další výhodou tohoto přípravku je jeho schopnost odrazit vodu, což znamená, že kapky vody se nebudou na ošetřených površích usazovat a vytvářet skvrny. To je zvláště užitečné, pokud se čistič používá na palubní desce, která je vystavena možnému kontaktu s vodou, například při otevřeném okně za deště.

Čistič palubní desky také pomáhá chránit plastové části před tvrdnutím a působením UV záření. Pravidelné používání tohoto přípravku může prodloužit životnost a zachovat krásu interiéru vašeho vozidla.

S balením o objemu 600 ml je čistič palubní desky 600ml - sport dostatečně velký, aby vám vydržel na dlouhou dobu a abyste mohli čistit a ošetřovat palubní desku a další plastové části vozidla opakovaně.

Tento čistič je určený speciálně pro sportovní vozy a dodává se s osvěžujícím vůní, která dodá interiéru příjemnou atmosféru.

Využitím čističe palubní desky 600ml - sport můžete udržovat své vozidlo v perfektním stavu a zajistit, aby interiér vypadal jako nový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interiér
Hmotnost: 0.6 kg
vůně: Sport
Objem: 600 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 

Velvana a.s. je český výrobce autokosmetiky a průmyslové a spotřební chemie.

Založena byla v roce 1958 a vyrábí kapaliny: