Čistič palubní desky Carlson - citrón 400ml

Čistič palubní desky Carlson - citrón: oživuje barvy, odpuzuje vodu, nezanechává skvrny a brání tvrdnutí plastů. Ideální pro čištění a ochranu interiéru vozidla.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522334985
109,90 Kč 27,48 Kč / 100 ml
Čistič palubní desky Carlson - citrón 400ml

Čistič palubní desky Carlson - citrón 400ml je vynikající přípravek určený k čištění a ošetření různých povrchů v interiéru vozidla. Jeho hlavní vlastnosti zahrnují:

  1. Oživení barev: Čistič palubní desky Carlson - citrón obnovuje a oživuje barvy plastů, kůže, koženky a vinylu. Pomáhá obnovit původní vzhled povrchů, které mohou být vybledlé nebo ztratit sytost v důsledku slunečního záření nebo stárnutí.

  2. Odpuzování vody: Tento čistič také obsahuje vlastnosti, které pomáhají odpuzovat vodu. To je užitečné, protože pomáhá chránit povrchy před vodními skvrnami a případnými poškozeními způsobenými vodou.

  3. Bez skvrn: Přípravek je navržen tak, aby nezanechával žádné skvrny na ošetřených površích. To znamená, že po jeho použití by neměly být viditelné nevzhledné stopy nebo značky.

  4. Prevence tvrdnutí plastů: Čistič palubní desky Carlson - citrón obsahuje složky, které pomáhají bránit tvrdnutí plastových povrchů. To je důležité, protože plastové části interiéru vozidla mohou s časem ztvrdnout a ztratit svou pružnost. Použití tohoto čističe může prodloužit životnost plastových povrchů a udržet je pružné a měkké.

  5. Lesk a antistatický účinek: Ošetřené povrchy zanechávají lesklý a antistatický dojem. To znamená, že se na ošetřených površích bude méně usazovat prach a nečistoty, a povrchy budou vypadat lépe a déle si udrží svůj vzhled.

Čistič palubní desky Carlson - citrón 400ml je univerzálním přípravkem vhodným pro čištění a ochranu interiéru vozidla. Jeho vlastnosti oživení barev, odpuzování vody, nezanechávání skvrn a prevence tvrdnutí plastů činí z něj oblíbenou volbu pro udržování čistoty a vzhledu vozidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interiér
Hmotnost: 0.4 kg
Objem: 400 ml
vůně: Citrón

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

České provozní kapaliny, oleje a autokosmetika světové kvality