Čistič palubní desky Carlson - mandarinka 400ml

Čistič palubní desky Carlson - mandarinka 400ml: oživuje barvy, odpuzuje vodu, nezanechává skvrny a brání tvrdnutí plastů v interiéru vozidla.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522334992
109,90 Kč 27,48 Kč / 100 ml
Čistič palubní desky Carlson - mandarinka 400ml

Čistič palubní desky Carlson - mandarinka 400ml je vysoce účinný přípravek, který je navržený speciálně pro čištění a ošetření různých materiálů v interiéru vozidla. Jeho hlavní funkcí je oživení barev a ochrana povrchů před negativními vlivy.

Tento čistič je vhodný pro použití na plastových, kůži, kožence a vinylu. Své účinky projevuje na palubních deskách, dveřích, sedadlech, volantu a dalších částech vozidla vyrobených z těchto materiálů.

Jedním z hlavních přínosů tohoto produktu je jeho schopnost oživit barvy, což způsobuje, že povrchy vypadají svěží a živé. Díky antistatickým vlastnostem snižuje přilnavost prachu a nečistot, což usnadňuje údržbu a udržuje interiér vozidla čistým.

Další výhodou je, že čistič Carlson - mandarinka nezanechává skvrny po použití. To zajišťuje, že po ošetření povrchů nebudou viditelné žádné nežádoucí zbytky čističe.

Produkt je také vybaven vlastností odpudivosti vody. To znamená, že povrchy, které byly ošetřeny tímto přípravkem, budou odolávat pronikání vody, což je užitečné při čištění vozidla nebo při případném deštivém počasí.

Posledním přínosem čističe je jeho schopnost bránit tvrdnutí plastů. To znamená, že pravidelným používáním tohoto přípravku se plastové povrchy budou dlouhodobě udržovat pružné a odolné vůči působení času a prostředí.

Čistič palubní desky Carlson - mandarinka 400ml je tedy výkonným pomocníkem při údržbě a ochraně interiéru vozidla. Jeho vlastnosti oživují barvy, odstraňují nečistoty, odpuzují vodu a brání tvrdnutí plastů, aby váš automobil vypadal jako nový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interiér
Hmotnost: 0.4 kg
Objem: 400 ml
vůně: Mandarinka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

České provozní kapaliny, oleje a autokosmetika světové kvality