Čistič palubní desky Carlson - vanilka 400ml

Čistič palubní desky Carlson - vanilka 400ml: oživuje barvy, odpuzuje vodu, nezanechává skvrny a brání tvrdnutí plastů ve vozidle.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522334817
109,90 Kč 27,48 Kč / 100 ml
Čistič palubní desky Carlson - vanilka 400ml

Čistič palubní desky Carlson - vanilka 400ml je vysoce účinný přípravek, který je speciálně navržený pro čištění a ošetření různých částí interiéru vozidla, jako je plast, kůže, koženka a vinyl. Tento čistič je formulován tak, aby oživil barvy povrchů, zanechal je lesklé, antistatické a chránil je před vlivy vody.

Při použití tohoto přípravku na palubní desku, plastové části interiéru a další povrchy se barvy oživí, čímž se dosáhne svěžího vzhledu a lesku. Přípravek také poskytuje antistatickou ochranu, která pomáhá minimalizovat přitahování prachu a nečistot, čímž se povrchy déle udržují čisté.

Důležitou vlastností tohoto čističe je jeho schopnost odpuzovat vodu. To znamená, že po ošetření povrchu přípravkem se voda bude stahovat a odvádět pryč, což napomáhá udržovat povrch suchý. Tato vlastnost je užitečná zejména při čištění palubní desky, která je náchylná k přímému kontaktu s vodou (např. při čištění skel nebo v případě deště).

Další důležitou funkcí tohoto čističe je prevence tvrdnutí plastových materiálů. Pravidelné používání tohoto přípravku na plastové části interiéru vozidla pomáhá zachovat jejich pružnost a flexibilitu, což brání jejich tvrdnutí a lámání v důsledku vlivu času a UV záření.

Čistič palubní desky Carlson - vanilka 400ml je tedy všestranný přípravek, který nejenže čistí a ošetřuje povrchy interiéru vozidla, ale také zlepšuje jejich vzhled, odolnost vůči vodě a chrání je před poškozením způsobeným tvrdnutím plastů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interiér
Hmotnost: 0.4 kg
Objem: 400 ml
Vůně: Vanilka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

České provozní kapaliny, oleje a autokosmetika světové kvality