Čistič skel Carlson 500ml

Čistič skel Carlson 500ml rychle odstraňuje mastnotu, nečistoty, stopy kouře a otisky prstů z oken automobilů. Bez šmouh a s jednoduchou aplikací.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 8591522334510
99,90 Kč 19,98 Kč / 100 ml
Čistič skel Carlson 500ml

Čistič skel Carlson 500ml je výrobek určený k čištění oken automobilů. Jeho hlavní vlastnosti jsou odstraňování nečistot, mastnoty, stopy cigaretového kouře a otisků prstů z oken. Díky svému rychle působícímu činidlu je schopen snadno a efektivně odstranit tyto nežádoucí stopy.

Tento čistič skel zajistí, že vaše okna budou zářivě čistá bez jakýchkoliv šmouh. Lze ho použít jak na vnitřní stranu oken, tak na vnější stranu. Jeho účinné složky jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou čistící sílu a zároveň minimalizovaly možnost vzniku šmouh nebo zbytků.

Čistič skel Carlson je balený ve 500 ml lahvi, která je vhodná pro snadnou manipulaci a aplikaci. Stačí jej nastříkat na sklo a následně setřít vhodným hadříkem nebo utěrkou. Doporučuje se používat ho pravidelně, aby se udržela vysoká čistota a průhlednost oken vašeho automobilu.

Tento čistič skel je navržený s ohledem na potřeby majitelů automobilů, kteří chtějí mít čistá a průhledná okna bez obtížného a namáhavého čištění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skla
Hmotnost: 0.5 kg
Objem: 500 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

České provozní kapaliny, oleje a autokosmetika světové kvality