Čistič skel / oken 750ml

Čistič skel/oken 750ml: Rychle odstraňuje mastnotu, kouř, otisky prstů z oken auta. Bez šmouh. Použití uvnitř i venku. Snadné a efektivní čištění.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 8591522312211
69,90 Kč 9,32 Kč / 100 ml
Čistič skel / oken 750ml

Čistič skel/oken je produkt ve formě spreje o objemu 750 ml, který je určen k efektivnímu čištění skel a oken automobilů. Jeho speciální složení obsahuje rychle působící činidla, která usnadňují odstraňování různých druhů nečistot.

Díky své formulaci je tento čistič schopný snadno odstranit mastnotu, stopy cigaretového kouře, otisky prstů a jiné nečistoty, které se mohou nacházet na sklech vozidla. Po použití čističe zůstávají skla čistá a bez šmouh jak zevnitř, tak zvenku.

Sprejová aplikace produktu umožňuje snadné a rovnoměrné rozetření čističe na povrch skla. Stačí jej postříkat na sklo a poté otřít čistou utěrkou nebo hadříkem. Díky rychlému působení činidel není nutné dlouhé čekání a intenzivní tření. Čistič efektivně odstraňuje nečistoty a zanechává skla průhledná a bez jakýchkoli šmoulů.

Tento čistič skel/oken je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru automobilu a nabízí snadný a rychlý způsob, jak udržovat skla vašeho vozidla čistá a průhledná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skla
Hmotnost: 0.75 kg
Objem: 750 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 

Velvana a.s. je český výrobce autokosmetiky a průmyslové a spotřební chemie.

Založena byla v roce 1958 a vyrábí kapaliny: