Čisticí ubrousky na palubní desku 20ks

Čisticí ubrousky na palubní desku: 20ks, čistí a ošetřují plastové části, hedvábný lesk, nepoužívat na rozpálené plochy, chránit před slunečním zářením a mrazem.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522313959
69,90 Kč 3,50 Kč / 1 ks
Čisticí ubrousky na palubní desku 20ks

Čisticí ubrousky na palubní desku jsou vhodným produktem pro údržbu a ošetření palubních desek a dalších plastových částí v interiéru automobilu. Balení obsahuje 20 kusů ubrousků.

Tyto ubrousky mají schopnost čistit a ošetřovat všechny hladké povrchy, včetně plastových ploch. Po použití zanechávají povrchy s hedvábným leskem, čímž dodávají interiéru automobilu estetický vzhled.

Je důležité si uvědomit, že tyto ubrousky by neměly být používány na rozpálených plochách, aby nedošlo k jejich poškození. Je také vhodné chránit ubrousky před slunečním zářením a mrazem, aby si udržely svou kvalitu a účinnost.

S použitím těchto čisticích ubrousků můžete snadno odstranit prach, nečistoty a otisky prstů z palubní desky a dalších plastových částí v interiéru vašeho automobilu. Vaše palubní deska bude vypadat čistá, lesklá a péčí o ni prodloužíte její životnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interiér
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 

Velvana a.s. je český výrobce autokosmetiky a průmyslové a spotřební chemie.

Založena byla v roce 1958 a vyrábí kapaliny: