EUROL EGR Cleaner 400 ml

Eurol EGR Cleaner 400 ml čistí ventil EGR, snižuje emise NOx, odstraňuje problémy s motorem a zlepšuje výkon vozidla.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8712569021250
239,90 Kč 59,98 Kč / 100 ml
EUROL EGR Cleaner 400 ml

EUROL EGR Cleaner 400 ml


Eurol EGR Cleaner je produkt vyvinutý pro účinné odstranění nadbytečných karbonových usazenin z ventilů EGR (Exhaust Gas Recirculation) v motorových vozidlech. Ventily EGR jsou součástí emisního řízení a slouží k omezování emisí oxidů dusíku (NOx). Když se ventil EGR zaneseným karbonem zasekne v uzavřené poloze, motor může produkovat nadměrné množství NOx emisí a ztratit na výkonu.

 Optimized-Blog AD D dei (6)

Jak vyčistit EGR ventil?

 

Eurol EGR Cleaner přináší několik výhod:

  1. Vysoká čistící schopnost karbonových úsad: Tento produkt je navržen tak, aby efektivně odstranil karbonové usazeniny, které mohou způsobit zanesení ventilů EGR. Díky tomu je možné obnovit správnou funkci ventilu a optimalizovat emise.

  2. Snížení emisí: Čištění ventilů EGR může pomoci snížit emise NOx, což je pro ochranu životního prostředí a splnění emisních norem velmi důležité.

  3. Odstranění nerovnoměrného volnoběhu: Zanesený ventil EGR může způsobit nerovnoměrný chod motoru v klidu. Použití Eurol EGR Cleaner může pomoci odstranit tento problém a obnovit hladký chod motoru v různých režimech.

  4. Omezení klepání motoru: Zvuk klepání motoru může být výsledkem neefektivního fungování ventilu EGR. Tím, že se odstraní usazeniny karbonu, může tento produkt pomoci snížit klepání motoru.

Je důležité dodržovat pokyny a bezpečnostní opatření uvedená na obalu produktu a výrobce při používání Eurol EGR Cleaner a postupovat dle doporučeného postupu pro čištění ventilů EGR v konkrétním motorovém vozidle. Tento produkt by měl být používán v souladu s pokyny výrobce vozidla a místními předpisy týkajícími se emisního řízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe EGR ventilů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Objem: 400 ml

EUROL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo Eurolu

Technologie je budoucnost. Bez technologie nejsou inovace. Bez inovací není pokroku. Ve společnosti Eurol tomu rozumíme lépe než kdokoli jiný. A jdeme kupředu. Od roku 1977 vyvíjíme a vyrábíme maziva a technické kapaliny. Činíme tak s tvůrčím průkopnickým duchem a zdravou dávkou odvahy.