HAPPY CAR Chladicí kapalina G12 -35 °C 1 kg PET

HAPPY CAR Chladicí kapalina G12 -35 °C 1 kg PET: Odolná vůči mrazu a korozi, již naředěna na -35 °C, snadná aplikace. Ideální pro chladicí systémy.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8595642001512
59,90 Kč 59,90 Kč / 1 l
HAPPY CAR Chladicí kapalina G12 -35 °C 1 kg PET

HAPPY CAR Chladicí kapalina G12 -35 °C 1 kg PET je vynikající produkt navržen pro účinnou ochranu vašeho chladičového systému automobilu. Tato chladicí kapalina nabízí několik významných vlastností:

  1. Nízké náklady: HAPPY CAR Chladicí kapalina G12 -35 °C je cenově dostupným řešením pro udržení vašeho chladičového systému v optimálním stavu.

  2. Ochrana proti zamrzání: Tato chladicí kapalina má schopnost odolávat extrémně nízkým teplotám až -35 °C, což zajišťuje, že kapalina v chladiči nezmrzne, což je zásadní pro prevenci poškození chladičového systému v zimním období.

  3. Antikorozní ochrana: Produkt splňuje normu VW TL 774/D, což znamená, že poskytuje vysokou úroveň ochrany proti korozním procesům v chladičovém systému. Tato vlastnost zabraňuje tvorbě rzí a prodlužuje životnost chladičového systému.

  4. Naředěný produkt: HAPPY CAR Chladicí kapalina G12 -35 °C je již naředěn, což vám ušetří starosti s nákupem destilované vody a ředěním kapaliny. Můžete ji snadno použít přímo do chladiče.

Tento produkt je dodáván v praktickém balení s objemem 1 kg v PET lahvičce, což usnadňuje manipulaci a aplikaci. HAPPY CAR Chladicí kapalina G12 -35 °C je ideálním řešením pro udržení optimální teploty v chladiči vašeho automobilu a zajištění dlouhodobého provozu bez problémů spojených s chladicím systémem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladící kapaliny
Hmotnost: 1 kg
Objem: 1 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: