Letní směs do ostřikovačů Carlson Pink Lady - v chytrém kanystru 3l

Letní směs do ostřikovačů Carlson Pink Lady - nanotechnologie, účinné čištění, jemný parfém. Nepoškozuje světlomety, lak. Výroba v ČR.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522336989
49,90 Kč 16,63 Kč / 1 l
Letní směs do ostřikovačů Carlson Pink Lady - v chytrém kanystru 3l

Produkt Letní směs do ostřikovačů Carlson Pink Lady je vysoce účinná kapalina určená k napouštění nádržky ostřikovačů na automobilu. Je dodávána v chytrém kanystru o objemu 3 litry. Tato směs využívá nanotechnologie a nabízí extrémní čistící účinek. Její jedinečná vůně, která je zejména pro dámy, patří mezi nejhezčí vůně na trhu.

Hlavní vlastnosti této letní směsi zahrnují povrchově aktivní látky, které umožňují snadné odstranění zbytků hmyzu a dalších nečistot. Díky speciální přísadě vytváří kapalina ochranný povlak, který odpuzuje vodu a další nečistoty. Je důležité zdůraznit, že tato směs nepoškozuje světlomety, pryž ani lak karosérie vozidla.

Letní směs do ostřikovačů Carlson Pink Lady je vyráběna v České republice, což zaručuje vysokou kvalitu produktu. Při použití se doporučuje kapalinu nalít do nádržky ostřikovačů. Pro udržení čistícího účinku již není třeba ředit směs vodou. Obsah směsi zahrnuje méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, parfém a konzervační činidla.

Tato letní směs do ostřikovačů poskytuje výkonnou a příjemně vonící alternativu pro čištění skel a odstraňování nečistot z povrchu vozidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Letní směs do ostřikovačů
Hmotnost: 3 kg
Objem: 3 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

České provozní kapaliny, oleje a autokosmetika světové kvality