Letní směs do ostřikovačů Glacidet 5l PET láhev - parfém jablko

Letní směs do ostřikovačů Glacidet - 5l PET láhev, parfém jablko. Snadné odstranění nečistot. Nepoškozuje světlomety a lak. Výroba v ČR.

 
Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522311573
59,90 Kč 11,98 Kč / 1 l
Letní směs do ostřikovačů Glacidet 5l PET láhev - parfém jablko

Letní směs do ostřikovačů Glacidet je produkt ve formě kapaliny, která je balena v 5litrové PET láhvi. Tato směs je určena k použití v ostřikovačích vozidel a má vůni jablka. Obsahuje povrchově aktivní látky, které slouží k snadnému odstranění zbytků hmyzu a jiných nečistot z povrchu vozidla.

Jednou z hlavních vlastností této směsi je její jemný parfém jablko, který nezpůsobuje poškození světlometů, pryže ani laku karosérie vozidla. Produkt je vyroben v České republice, což může být pro některé zákazníky důležitým faktorem.

Návod k použití je velmi jednoduchý - stačí nalít kapalinu do nádržky ostřikovačů vozidla. Doporučuje se nepřidávat další vodu nebo ředitel do směsi, aby byl zachován čistící účinek. Směs obsahuje méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, parfém a konzervační činidla.

Celkově lze říci, že letní směs do ostřikovačů Glacidet je vhodným produktem pro čištění povrchu vozidla od nečistot, s příjemnou vůní jablka a bez rizika poškození důležitých částí vozidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Letní směs do ostřikovačů
Hmotnost: 5 kg
Objem: 5 l
vůně: Jablko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 

Velvana a.s. je český výrobce autokosmetiky a průmyslové a spotřební chemie.

Založena byla v roce 1958 a vyrábí kapaliny: