Letní směs do ostřikovačů Glacidet 5l PET láhev - parfém višeň

Letní směs do ostřikovačů Glacidet - 5l PET láhev s vůní višně. Účinně odstraňuje zbytky hmyzu a nečistot, bez poškození světlometů a laku. Výroba v ČR

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522311566
59,90 Kč 11,98 Kč / 1 l
Letní směs do ostřikovačů Glacidet 5l PET láhev - parfém višeň

Letní směs do ostřikovačů Glacidet je určena k použití ve vozidlech jako čisticí prostředek do ostřikovačů skel. Je balena v 5litrové PET lahvi a má vůni višně. Tato letní směs je navržena tak, aby účinně odstraňovala zbytky hmyzu a další nečistoty z povrchu skla.

Jednou z hlavních vlastností Glacidetu je jeho jedinečný jemný parfém s vůní višní, který zanechává příjemnou vůni po použití. Povrchově aktivní látky obsažené v tomto čisticím prostředku zajišťují snadné a účinné odstranění znečištění bez poškození světlometů, pryže nebo laku karosérie vozidla.

Glacidet je vyráběn v České republice a je dodáván s návodem k použití. Stačí jednoduše nalít kapalinu do nádržky ostřikovačů ve vozidle. Pro udržení maximálního čisticího účinku není doporučeno ředit směs s vodou. Obsah produktu je složen z méně než 5% aniontových povrchově aktivních látek, parfému a konzervačních činidel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Letní směs do ostřikovačů
Hmotnost: 5 kg
Objem: 5 l
vůně: Višeň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 

Velvana a.s. je český výrobce autokosmetiky a průmyslové a spotřební chemie.

Založena byla v roce 1958 a vyrábí kapaliny: