Ochrana palivového systému dieselových motorů Carlson 250ml

Ochrana palivového systému dieselových motorů Carlson 250ml - čistí, obnovuje výkon, zlepšuje spalování a snižuje spotřebu paliva a emise.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522338051
119,90 Kč 47,96 Kč / 100 ml
Ochrana palivového systému dieselových motorů Carlson 250ml

Ochrana palivového systému dieselových motorů Carlson 250ml je produkt určený k čištění a ochraně palivového systému dieselových motorů. Jeho účinky zahrnují čištění celého palivového systému včetně vstřikovačů, obnovu výkonu motoru, zlepšení spalování, snížení spotřeby paliva a emisí a zvýšení cetanového čísla. Tento produkt také mazá palivové čerpadlo.

Je určen pro všechny typy vznětových motorů, včetně motorů s technologiemi PD-Pumpe Düse a Common Rail, a to jak s turbodmychadlem, tak i bez něj. Pro použití je nutné před tankováním paliva nalít obsah lahve do palivové nádrže.

Dávkování závisí na objemu nádrže s naftou. Jedna láhev tohoto produktu ošetří 40 až 60 litrů nafty. Při běžném používání se doporučuje použít jednu láhev každých 2000 ujetých kilometrů. Při intenzivním nebo sportovním použití se doporučuje použít jednu láhev při každém naplnění palivové nádrže.

Produkt je skladovatelný v chladu a suchu a měl by být použit do 4 let od data výroby uvedeného na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do nafty
Hmotnost: 0.25 kg
Objem: 250 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

České provozní kapaliny, oleje a autokosmetika světové kvality