Olej pro štípací stroje Carlson 1l

Olej Carlson 1l pro štípací stroje je hydraulický olej splňující normy DIN a ISO. Zajišťuje dlouhou životnost a je určen pro štípače dřeva a další hydraulické zařízení v zemědělství, stavebnictví, dopravě a průmyslu.

 
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8591522332998
149,90 Kč 149,90 Kč / 1 l
Olej pro štípací stroje Carlson 1l

Olej pro štípací stroje Carlson je hydraulický olej navržený speciálně pro štípače dřeva, malou zemědělskou a stavební techniku, dopravu a průmysl. Splňuje normu DIN 51 524 část 2 - HLP a specifikaci ISO 11 158 - HM 46. Obsahuje směs minerálních základových olejů a zušlechťujících přísad.

Tento olej je vyroben z kvalitních základových olejů a přísad, které zajišťují jeho dlouhou životnost. Je určen k přenosu síly ve vysokotlakých hydrostatických hydraulických soustavách a k pohonu hydraulických zařízení, jako jsou hydraulické převody, řídící a regulační mechanismy a další zařízení, včetně štípačů dřeva a dalších hydraulických mechanizmů v malé zemědělské a stavební technice, dopravě a průmyslu.

Při výměně oleje je důležité dodržovat pokyny výrobce stroje, abyste zajistili správnou funkci a ochranu vašeho zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové oleje
Hmotnost: 1 kg
Objem: 1 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

České provozní kapaliny, oleje a autokosmetika světové kvality