SHERON Pb aditiv 250 ml

SHERON Pb aditiv 250 ml: Pomáhá starším vozidlům používat moderní benzín a chrání ventily před opotřebením.

Dostupnost Do 3-5 dnů
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8594007966367
99,90 Kč 39,96 Kč / 100 ml
SHERON Pb aditiv 250 ml

SHERON Pb aditiv je speciální přísada určená pro starší automobily a veterány, jejichž motory nejsou konstrukčně přizpůsobené pro používání bezolovnatého benzínu. Tato přísada slouží k nahrazení olova v bezolovnatých benzínech a má za cíl chránit sedla ventilů proti opotřebení. Díky tomu umožňuje použití moderních bezolovnatých benzínů v těchto automobilech, i když nejsou vybaveny katalyzátorem výfukových plynů.

Výhody produktu SHERON Pb aditiv:

  1. Umožňuje starším vozidlům využívat moderní paliva: Díky tomuto aditivu mohou majitelé starších automobilů a veteránů využívat bezolovnaté benzíny, které jsou běžně dostupné na trhu, aniž by museli měnit svůj motorový systém.

  2. Působí proti zadírání ventilů: SHERON Pb aditiv chrání sedla ventilů před opotřebením a zadíráním. Tím zvyšuje životnost motoru a pomáhá udržet jeho výkon na optimální úrovni.

SHERON Pb aditiv je užitečným produktem pro majitele starších vozidel, kteří chtějí zachovat a prodloužit životnost svých motorů a současně využívat moderní bezolovnaté benzíny. Doporučuje se dodržovat návod k použití a dávkování uvedené na obalu produktu pro optimální výsledky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Olovo do benzínu
Hmotnost: 0.214 kg
Objem: 250 ml
Typ PHM: do Benzinu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sheron_logo