VIF Super benzin Aditiv 500ml - 6ks

VIF Super benzin Aditiv 500ml - Čistí, chrání a optimalizuje výkon motoru. Snižte spotřebu paliva, zlepšete emise a prodlužte životnost motoru.

Dostupnost Do 3-5 dnů
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Kód: VIFBENZ06
1 409,40 Kč 234,90 Kč / 1 ks
VIF Super benzin Aditiv 500ml - 6ks
VIF Super benzin Aditiv 500ml - 6ks
Novinka

VIF Super benzin Aditiv 500ml - 6ks

VIF Super benzin Aditiv 500ml je vysoce účinná přísada do benzinu, která poskytuje širokou škálu výhod pro vaše vozidlo. S touto inovativní formulací můžete dosáhnout optimálního výkonu a ochrany vašeho motoru.

Toto aditivum je navrženo tak, aby čistilo sací kanály a ventily u motorů s nepřímým vstřikem. Díky tomu dochází k odstranění nečistot a usazenin, které se mohou hromadit a omezovat výkon motoru.

Dalším významným přínosem tohoto aditiva je jeho schopnost odstraňovat efekt palivového filmu u motorů MPI. Palivový film může vznikat v sacím potrubí a omezovat tok paliva, což může vést ke snížení výkonu a spotřeby paliva. S VIF Super benzin Aditivem 500ml se tento problém eliminuje.

Při použití tohoto aditiva nemusíte mít obavy z zvyšování požadavku na oktanové číslo. Produkt účinně brání takovému jevu a udržuje stabilitu paliva, což je zvláště důležité při náročném provozu motoru.

VIF Super benzin Aditiv 500ml je také efektivním řešením pro snižování rizika detonačního spalování LSPI (Low-Speed Pre-Ignition). Tento jev může vést k vážným poškozením motoru. Díky speciálním složkám v tomto aditivu je váš motor chráněn a zabezpečen proti takovému nežádoucímu spalování.

 

vitez

 

 

Další výhodou je snížení tření v motoru. VIF Super benzin Aditiv 500ml vytváří ochranný film na povrchu pístů a válců, který snižuje tření a opotřebení motoru. Tím se zvyšuje jeho životnost a minimalizuje nutnost oprav.

V neposlední řadě, kombinací všech těchto efektů, VIF Super benzin Aditiv 500ml snižuje spotřebu paliva a zlepšuje složení emisí. Díky tomu nejenže šetříte peníze na palivu, ale také přispíváte k ochraně životního prostředí.

S VIF Super benzin Aditivem 500ml můžete mít jistotu, že váš motor je čistý, chráněný a v optimálním stavu. Přidejte tento vynikající produkt do svého benzinu a užívejte si plynulou jízdu s výkonem, který si zasloužíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do benzínu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Objem: 3l

VIF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost VIF vyrábí a prodává aditiva do pohonných hmot – do nafty a benzinu.