VIF Super benzin Aditiv 500ml

VIF Super benzin Aditiv 500ml - Čistí, chrání a optimalizuje výkon motoru. Snižte spotřebu paliva, zlepšete emise a prodlužte životnost motoru.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 8594024180128
198,90 Kč 39,78 Kč / 100 ml
VIF Super benzin Aditiv 500ml

VIF SUPER BENZIN ADITIV 500ml

VIF Super benzin Aditiv 500ml je vysoce účinná přísada do benzinu, která poskytuje širokou škálu výhod pro vaše vozidlo. S touto inovativní formulací můžete dosáhnout optimálního výkonu a ochrany vašeho motoru.

 

✅ KLADY

➕ Snižuje spotřebu paliva
➕ Čistí ventily u motorů s nepřímým vstřikem
➕ Čistí vstřikovače u motorů s přímým vstřikem
➕ Odstraňuje efekt palivového filmu u motorů MPI
➕ Brání zvyšování požadavku na oktanové číslo 
➕ 
Účinný proti detonačnímu spalování LSPI
➕ Snižuje tření v motoru
 

ZÁPORY

 Aditivum má trvanlivost 2 roky od výroby

 vitez

Toto aditivum je navrženo tak, aby čistilo sací kanály a ventily u motorů s nepřímým vstřikem. Díky tomu dochází k odstranění nečistot a usazenin, které se mohou hromadit a omezovat výkon motoru.

Dalším významným přínosem tohoto aditiva je jeho schopnost odstraňovat efekt palivového filmu u motorů MPI. Palivový film může vznikat v sacím potrubí a omezovat tok paliva, což může vést ke snížení výkonu a spotřeby paliva. S VIF Super benzin Aditivem 500ml se tento problém eliminuje.

Při použití tohoto aditiva nemusíte mít obavy z zvyšování požadavku na oktanové číslo. Produkt účinně brání takovému jevu a udržuje stabilitu paliva, což je zvláště důležité při náročném provozu motoru.

VIF Super benzin Aditiv 500ml je také efektivním řešením pro snižování rizika detonačního spalování LSPI (Low-Speed Pre-Ignition). Tento jev může vést k vážným poškozením motoru. Díky speciálním složkám v tomto aditivu je váš motor chráněn a zabezpečen proti takovému nežádoucímu spalování. 

Další výhodou je snížení tření v motoru. VIF Super benzin Aditiv 500ml vytváří ochranný film na povrchu pístů a válců, který snižuje tření a opotřebení motoru. Tím se zvyšuje jeho životnost a minimalizuje nutnost oprav.

V neposlední řadě, kombinací všech těchto efektů, VIF Super benzin Aditiv 500ml snižuje spotřebu paliva a zlepšuje složení emisí. Díky tomu nejenže šetříte peníze na palivu, ale také přispíváte k ochraně životního prostředí.

S VIF Super benzin Aditivem 500ml můžete mít jistotu, že váš motor je čistý, chráněný a v optimálním stavu. Přidejte tento vynikající produkt do svého benzinu a užívejte si plynulou jízdu s výkonem, který si zasloužíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do benzínu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Objem: 500 ml
Typ PHM: do Benzinu
Položka byla vyprodána…

Zkouška SGS

5
6x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 10.12.2023
používám mnoho let, nenašel jsem lepší!!!
Nevyplňujte toto pole:
VIF 12.10.2023 11:53
Dávám pravidelně při každém tankování do VW
Odpovědět

 

Společnost VIF vyrábí a prodává aditiva do pohonných hmot – do nafty a benzinu.

Podobné produkty

Škrabka barevná SHERON
Novinka
24,90 Kč
Kód: 8595642004377